Servis

Servis

Nabízíme komplexní autorizovaný, záruční a pozáruční servis, který vám usnadní veškeré práce se stroji KONICA MINOLTA. Nemusíte se již tak trápit vlastní instalací zařízení nebo obávat zdlouhavého procesu obsluhování přístroje. Vše vám s garancí vysoké kvality poskytneme a zajistíme. Jsme schopni stroje opravit a bezplatně vám poskytnout náhradní až do doby vykonané opravy. Náš servis je nastaven dlouholetou praxí tak, aby splnil všechna zákazníkova přání.

 

Instalace strojů

Při zakoupení nebo pronajmutí stroje KONICA MINOLTA zajistíme odbornou instalaci, nutnou pro dodržení záručních podmínek. Instalace strojů bude provedena okamžitě, a to jedním z našich certifikovaných pracovníků přímo u vás v kanceláři, firmě nebo doma. Samotná instalace strojů zahrnuje dodání a zprovoznění přístroje a podle požadavků zákazníka také instalaci do firemní sítě. Naše společnost COPY STAR dbá na to, aby všechny stroje KONICA MINOLTA byly instalovány rychle a hlavně spolehlivě.

Zaškolení

Protože koupě a instalace strojů není vše, zaměstnanci společnosti COPY STAR vám ochotně vysvětlí a pomohou s obsluhou vybraného přístroje KONICA MINOLTA. Zaškolení obsluhy patří ke standardním službám naší společnosti. Zákazník tak již nemusí tápat nad nepřeberným množstvím funkcí a tlačítek. Zaškolení je rychlé, srozumitelné a obsluha vašeho přístroje bude snadná a příjemná.

Opravy a servis strojů

Firma COPY STAR je svým zákazníkům schopna zajistit kvalitní autorizovaný servis. Naši profesionálně školení technici vám pomohou s opravou, ale i pravidelnou údržbou. Servis je možné provést v sídle vaší firmy nebo doma, v případě dlouhodobé opravy zdarma zapůjčíme náhradní stroj.

Kontaktní formulář

Partneři

+420 596 233 049

COPY STAR, s.r.o., Hrušovská 2678/20, 702 00 Ostrava-Přívoz